Producenci
CHOOSE LANGUAGE

 

 

Zapisz

Zapisz

CHOOSE CURRENCY

Historia produkcji grzejników przez firmę F.U.P.H. Mirosław Jędrzejewski sięga roku 1998. Rozpoczęcie działalności na tym obszarze było zainspirowane chęcią wprowadzenia na polski rynek grzejników chromowanych. W kolejnych latach działalności firmy rozszerzono o grzejniki satynowane, grafitowane, miedziowane i mosiądzowane. W 2007 roku linię produktów uzupełniły grzejniki w wykończeniu „stara miedź” i „stary brąz”. W chwili obecnej firma produkuje szeroki asortyment grzejników łazienkowych w różnych wykończeniach oraz wybrane produkty z zakresu armatury łazienkowej.

Produkcja grzejników odbywa się mechanicznie z wykończeniem ręcznym. W procesie produkcji poszczególne elementy składowe grzejnika wielokrotnie poddawane są obróbce mechanicznej (szlifowanie, polerowanie), a następnie montowane ręcznie, w celu uzyskania odpowiedniego kształtu. Złożony grzejnik spawany jest lutem twardym (srebro LSR45) i wytrawiany. Na zakończenie etapu montażu wykonywana jest mechaniczno-ręczna obróbka końcowa.

Po złożeniu i pospawaniu grzejnika a przed obróbką galwaniczną wykonywane jest sprawdzanie szczelności grzejnika pod ciśnieniem 11 atmosfer, co pozwala wyeliminować ewentualne nieszczelności i niedoskonałości.

Ostatnim procesem produkcyjnym jest galwanizowanie (np. chromowanie, miedziowanie, satynowanie itp.). Przed przekazaniem grzejnika do sprzedaży następuje jeszcze ostatnia inspekcja wizualna.

  • promocja
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl