Zamówienia i zwroty

Czas realizacji zamówienia:


Większość z oferowanych przez nas towarów dostępna jest w czasie 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku niektórych towarów, czas realizacji zamówienia, może ulec wydłużeniu ze względu na brak towaru na naszych stanach magazynowych lub naszych dostawców (producentów). W takim przypadku natychmiast poinformujemy Państwa o dokładnym terminie dostawy. 

 
 

Czas realizacji zamówienia jest każdorazowo potwierdzany przez nas pocztą elektroniczną lub telefonicznie. Dzięki temu Klient otrzymuje rzetelną informację o terminie dostawy towaru pod wskazany przez niego adres.

Standardowo, zamówienie wysyłane jest do Klienta po skompletowaniu wszystkich zamówionych przez niego artykułów. Na życzenie Zamawiającego, po wcześniejszym uzgodnieniu ze sklepem, istnieje możliwość podzielenia zamówienia na części i wcześniejszego wysłania tych artykułów, które aktualnie dostępne są w sklepie.

      

Zwroty zakupionych towarów

Zwrotu zakupionego towaru można dokonać w terminie 14 dni, licząc od dnia jego otrzymania.  Koszt transportu zwracanego towaru ponosi kupujący (w wypadku odstąpienia Klient będący Konsumentem ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu towaru, tzn koszt wysyłki i przygotowania towaru do bezpiecznego transportu). Jeżeli Konsument korzystający z prawa do odstąpienia wybrał sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez Sprzedawcę, Sprzedawca nie jest zobowiązany do zwrotu Konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów
 
 

W celu dokonania zwrotu postępuj zgodnie ze wskazówkami:


1. Wydrukuj, wypełnij i wyślij nam na adres stylowalazienka@stylowalazienka.pl oświadczenie zwrotu.

Druk oświadczenia zwrotu towaru


2. Po ustaleniu z nami terminu dostawy, wyślij zwracany towar wraz z oświadczeniem, oryginałem paragonu lub oryginałem faktury vat na nasz adres:

Stylowa Łazienka
ul. St. Batorego 126a
65-001 Zielona Góra

 

Przesyłki do których nie załączono ww. dokumentów (oryginału paragonu/oryginału FV oraz oświadczenia o zwrocie), będą odsyłane do nadawcy. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem, oraz nieuzgodnionych z nami.

Regulamin ZakupówReklamacja zakupionego towaru

W przypadku pojawienia się wady, klient może reklamować zakupiony towar. Należy wówczas niezwłocznie skontaktować się z naszym sklepem w jeden z wymienionych sposobów:

  • telefonicznie na numer infolinii 53 635 53 35,
  • listownie na adres sklepu: Stylowa Łazienka ul. St. Batorego 126a, 65-001 Zielona Góra,
  • drogą elektroniczną na adres e-mail: reklamacje@stylowalazienka.pl.

Do korespondencji prosimy dołączyć wypełniony druk reklamacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl